روزنوشت

پس‌زمینه‌ی موبایل

روزی که دنبال فرتور پس‌زمینه برای موبایلم گشتم را خوب به یاد دارم پس از کلنجار رفتن فراوان دو فرتور خوب پیدا کردم فرتورهایی که هر کسی با دیدنشان، پرسش‌هایی پیرامون آن‌ها از من می‌کند. بر آن شدم که این‌جا درباره‌ی چرایی گزینش این فرتورها بنویسم. من برای پس‌زمینه‌ی قفل موبایل فرتور زیر را برگزیدم.

فرتور قفل موبایل

در این فرتور چشمی از درون سوراخ قفل به سوی ما نگاه می‌کند. یک بار دیگر به این فرتور نگاه کنید آیا این چشم از درون به بیرون نگاه می‌کند یا از بیرون به درون؟ پاسخ این پرسش بستگی به نگرش شما به حریم خصوصی دارد. هنگامی که من این فرتور را ببینم؛ آن چشم نشان‌گر نگاه از درون به بیرون است و اگر کسی بخواهد در موبایل من سرک بکشد این نگاه از بیرون به درون می‌شود.

برای پس‌زمینه‌ی موبایل هم فرتور زیر را برگزیدم.

پس‌زمینه‌ی موبایل من

در این فرتور، سایه‌ای را می‌بینید که تفنگی در دست دارد و به سوی ما نشانه گرفته است. این فرتور می‌تواند نمایانگر هشدار و یا مرگ باشد. این فرتور به من هشدار می‌دهد که بیش از اندازه‌ی نیاز از موبایل بهره‌ نگیرم کار کردن بیش از اندازه با موبایل زیان‌بار است. هر بار که این فرتور را می‌بینم این هشدار به من یادآوری می‌شود تا درست و بهینه از موبایلم بهره‌گیری کنم. اگر کسی دیگر این فرتور را ببیند چه؟ این فرتور نشان می‌دهد که قفلی که روی در بود شکسته شده و اکنون سزای او مرگ است!

شما هم داستان فرتورهای موبایلتان را برای من بگویید.

2 دیدگاه در “پس‌زمینه‌ی موبایل

  1. نسیم گفت:

    پروفایلم یه عکس از جوجه م گذاشتم داره با عشوه جوجه ای نگاه می کنه که خیلی دوسش دارم پدرخروسو ❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *