وردپرس

پاک کردن نوشته‌های Yoast Seo از سورس سایت وردپرس

Yoast Seo افزونه‌ای است که کارشناسان سئو وردپرس با آن به خوبی آشنایی دارند این افزونه یکی از بهترین افزونه‌های سئوی وردپرس است که ما آن را با نام‌های دیگری مانند WP Seo, WordPress Seo و … هم می‌شناسیم. اگر این افزونه را راه‌اندازی کرده باشید می‌دانید که در سورس وردپرستان کدهایی نمایش داده خواهند شد که به دست این افزونه درون سورس گذاشته می‌شود.

برای نمونه:

<!– This site is optimized with the Yoast SEO plugin v3.2.5 – https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ –>

<!– This site is optimized with the Yoast SEO Premium plugin v3.2.5 – https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/ –>

<!– / Yoast SEO Premium plugin. –>

پاک کردن Yoast Seo از سورس سایت

پاک کردن نگارش یا ورژن Yoast Seo از سورس سایت

یکی از کاستی‌های این افزونه را می‌توان نمایش نگارش (Version) افزونه در سورس کد دانست به شما سفارش می‌کنم هرگز نگذارید که نگارش وردپرس یا افزونه‌هایتان برای بازدیدکنندگان نمایش داده شود چون این کار امنیت سایت شما را کاهش خواهد داد. پس برای پنهان کردن نگارش (Version) افزونه‌ی Yoast Seo کد زیر را در functions.php پوسته‌ی خود جای دهید تا نگارش افزونه در سورس کد نمایش داده نشود.

https://gist.github.com/5b75a0a9f34198fd8d6555cd522d2a31

 

پاک کردن کد Yoast Seo از سورس سایت

اگر بخواهید از نمایش نام افزونه Yoast Seo در سورس سایت وردپرستان جلوگیری کنید و دوست ندارید کسی بداند که از این افزونه در سایتتان بهره گرفته اید بهتر است چشم به راه دونالد ترامپ نباشید و کد زیر را در functions.php پوسته جای دهید. اگر پس از بهره گرفتن از این کد، نام برگه‌ها در مرورگر به درستی نمایش داده نشد و به جای آن پیوند (لینک نوشته) در مرورگر به نمایش در آمد نگران نباشید در افزونه بخشی به نام  Force rewrite title هست که با به کار انداختن آن این مشکل درست خواهد شد.

https://gist.github.com/0a3f86c10ca59eac4dedf7a97b4e54c2

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *