روزنوشت

شناسه‌ی دروغین

همان‌گونه که پیش‌تر گفتم برای یک دوره از شبکه‌های اجتماعی دوری کردم. توییتر و فیس‌بوک من در این چند روز تنها با نوشته‌های وب‌سایتم به‌روز می‌شد و کاری با آن نداشتم. اگر نوتیقیکیشن می‌آمد آن را بررسی می‌کردم ولی کاری با آن نداشتم و پاسخی نمی‌دادم. امشب هنگامی که به خانه آمدم بسیار خسته بودم و زودتر خوابیدم تا در نیمه‌شب بیدار شوم و به کارهایم برسم. هنگامی که بیدار شدم دیدم نوتیفیکیشنی به توییترم آمده که شناسه‌ی کنونی من را دروغین می‌نامید و می‌گفت شناسه‌ی تازه‌ای را دنبال کنند که مال من است.شناسه‌ی دروغین

 

هنوز شوکه هستم نمی‌دانم چرا باید چنین چیزی برای من رخ دهد. اگر برنامه‌ی توییتر را روی گوشیم نداشتم و آگاه نمی‌شدم بسیاری از دوستانم فریب این شناسه‌ی دروغین را می‌خوردند و شناسه‌ی راستین من را بلاک می‌کردند. خواهش می‌کنم همیشه پیش از این‌که واکنشی به چنین پیام‌هایی درباره‌ی دوستانتان بپردازید کمی بیاندیشید. این شناسه‌ی دروغین را در توییتر گزارش کنید تا پاک شود. سپاس‌گزارم

نکته‌ها

کسی که این شناسه را ساخته بود پیگیر نوشته‌های من در وب‌سایتم بوده و می‌دانسته برای یک دوره به توییتر و فیس‌بوک نخواهم آمد.

او به فرتور با کیفیت من دسترسی داشت این فرتور تنها برای 4 تن از دوستانم در تلگرام فرستاده شده بود از سوی دیگر در فیس‌بوکم نیز با کیفیت هست.

او در یک توییت از دوستانم خواسته بود که دایرکت‌هایی را که در شناسه‌ی توییترم به یک‌دیگر زده بودیم به او بفرستند تا گفت‌و‌گو دنباله داشته باشد. پس می‌خواسته از پیام‌های میان من و دوستانم آگاه شود.

شناسه‌‌های راستین من:

در توییتر: https://twitter.com/sushyant

در فیس‌بوک: https://facebook.com/sushyant

در گوگل‌پلاس: https://plus.google.com/+SushyantZ

در تلگرام: https://telegram.me/sushyant

به‌روز: به کمک آشنایانم و پلیس کسی که این کار را انجام داده بود یافتم و از او به دادگاه شکایت کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *