وردپرس

افزودن خودکار برچسب‌ها به نوشته‌های وردپرس

برای من که آموزش‌هایی پیرامون وردپرس می‌نویسم افزودن پیاپی برچسب‌های نوشته کمی خسته کننده است. این روزها هم که پیرامون ما همه‌چیز خودکار شده است بیاییم افزودن برچسب را نیز خودکار کنیم. با افزونه‌ی  وردپرس Automatic Post Tagger شما می‌توانید از وردپرستان بخواهید که خودکار، برچسب‌ها را به نوشته بیافزاید این افزونه این کار را بر پایه‌ی واژه‌هایی که درون نوشته یا فرنام (عنوان) است انجام می‌دهد. در بخش گزینه‌های این افزونه واژه‌های دلخواهتان را می‌نویسید و از افزونه می‌خواهید اگر آن واژه‌ها را در نوشته شناسایی کرد برچسبی که شما می‌خواهید را خودکار به آن بیافزاید. شوربختانه این افزونه هنوز زبان‌هایی هم‌چون پارسی و چینی را پشتیبانی نمی‌کند. برای دریافت افزونه این‌جا بروید.

3 دیدگاه در “افزودن خودکار برچسب‌ها به نوشته‌های وردپرس

  1. عمو ترول گفت:

    عمو جون اگه پارسی رو ساپورت نمیکنه خو دیگه به چه دردری میخوره اخه !!! البته دستت درد نکنه زحمت کشیدی سوالم اینه که مثلا من عنوان مطلب رو افزونه ورد پرس فارسی بزنم این که میگید پارسی رو ساپوورت نمیکنه میتونه خودکار برچسب رو (افزونه بزنه؟

    1. دوست خوبم به درد پارسی زبانان نمی‌خوره و نیاز به بهینه سازی افزونه هست اما به درد زبان‌های دیگه می‌خوره. من هم این رو برای پارسی زبان‌ها ننوشتم.

  2. عمو ترول گفت:

    بازم دمت گرم میام تو سایتت با فضاش حال میکنم امیدوارم با سرشت بابکی همچنان ادامه بدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *