[et_pb_section admin_label=”Section” fullwidth=”off” specialty=”on”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_team_member admin_label=”sushyant” name=”سوشیانت زوارزاده” position=”روان‌شناس، وب سایکولوژیست و توسعه‌دهنده وب” image_url=”https://sushyant.com/up/sushyant-zavarzadeh.jpg” animation=”fade_in” background_layout=”light” facebook_url=”https://facebook.com/sushyant” twitter_url=”https://twitter.com/sushyant” google_url=”https://google.com/+sushyantz” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_team_member][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ specialty_columns=”2″][et_pb_row_inner admin_label=”Row”][et_pb_column_inner type=”4_4″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_accordion admin_label=”Accordion” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [et_pb_accordion_item title=”زندگی”]

نوشتن از زندگانی خود، جفنگ‌ترین نوشته‌ای است که کسی می‌تواند بنویسد باری هر کسی به گذشته‌ی خود نگاهی می‌اندازد فراز و نشیب‌های زندگیش در برابر چشمانش نمایان می‌شود.

من به سال‌نمای پارسی در روز مهر از ماه مهر (۱۰ مهر، روز جشن مهرگان)، برابر ۲ اکتبر ۱۹۹۰ ترسایی و یا ۱۰ مهر ۱۳۶۹ تازی (هجری شمی) در تهران زاده شدم. کودکیم هم‌چون دیگر هم‌سالانم سپری شد از کودکی دل‌بستگی ویژه‌ای به خواندن و نوشتن داشتم همواره در میان نسک‌ها (کتاب‌ها) گم می‌شدم و خواندن را دل‌چسب‌ترین سرگرمی می‌دانم سرگرمی که به رشد اندیشه کمک شایانی می‌کند. نسک‌هایی که می‌خوانم بیش‌تر پیرامون پیشینه (تاریخ)، نوشتجات (ادبیات)، روان‌شناسی، رمان، کیش‌ها و مکتب‌ها و سروده‌ها (شعرها) هستند.

از میان سرایندگان فردوسی و خیام را بیش از دیگران دوست دارم خودم نیز دستی به خامه (قلم) دارم تاکنون سه نسک نوشته‌ام که نتوانسته‌ام هیچ‌کدام را به نگاشت (چاپ) ببرم یکی از گرفتاری‌های هر نویسنده‌ای در میهنمان سانسور است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

از ۱۴ سالگی به پژوهش دینی میان دین‌های گوناگون به دور از ناداوری (قضاوت نادرست) پرداختم و در پایان به این باور رسیدم که خرد، برتر از هر دینی است. آدمی باید دینی را برگزیند که نخست با خرد هماهنگ و هم‌سو باشد و سپس بتواند او را به آرامش و خوشبختی برساند پس اگر دینی نتواند این چیزها را فراهم کند بیراهه‌ای بیش نیست.

من دانش‌آموخته‌ی روان‌شناسی بالینی هستم. در زمینه‌ی شهریاری (کشورداری) به شهریاری مردمی و به دور از دین (جمهوری سکولار) باور دارم.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”دانش”]

من دانش‌آموخته‌ی روان‌شناسی هستم رویکرد من در روان‌شناسی، روانکاوی است. در زمینه‌ی روان‌شناسی وب، Web Psychology نوشته‌ها و پژوهش‌های بسیاری انجام داده‌ام که هم‌چنان نیز دنباله دارد. تاریخ و پیشینه‌شناسی را به شیوه‌ی نادانشگاهی (غیر آکادمیک) دنبال می‌کنم.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title=”کار “]

من یک طراح و گسترش‌دهنده وب هستم.

من به مشاوره، راهبرد سازی، پیاده‌سازی و برندینگ پروژه‌های وب می‌پردازم. سال‌ها تجربه در این زمینه به من کمک می‌کند تا بتوانم نیازهای مشتری را به خوبی درک و به انجام برسانم.

من یک روان‌شناس وب یا Web Psychologist هستم.

روان‌شناسی وب یا Web Psychology شاخه‌ی میان رشته‌ای است که به کاربرد روان‌شناسی در وب می‌پردازد. من در این زمینه با وب‌سایت‌ها و شرکت‌های گوناگونی کار می‌کنم.

من یک روان‌شناس و روانکاو هستم.

از آن‌جایی که دانش‌آموخته‌ی روان‌شناسی هستم بخش بزرگی از کار من روان‌شناسی است. رویکرد من در روان‌شناسی، روانکاوی است. من به عنوان یک روان‌شناس و روانکاو به روان‌درمانی می‌پردازم.

[/et_pb_accordion_item] [/et_pb_accordion][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section]